RYTEX - Nowoczesna Technika Grzewcza


WYBRANE PRODUKTY


Podgrzewacze ciepłej wody - Logalux

Supernowoczesna kotłownia olejowa Logano G125 SE

Olejowy, żeliwny kocioł niskotemperaturowy Logano G125 BE/RLU


Kondensacyjna gazowa centrala grzewcza Logamax plus GB 132T.

Subkondensacyjna olejowa centrala grzewcza Logano Plus GB 135T.

Kondensacyjny kocioł wiszący GB162.


RYTEX - Nowoczesna Technika Grzewcza

Dlaczego produkty koncernu Buderus?

po pierwsze - gwarancja zakupu produktu znanego i sprawdzonego w praktyce wytwórcy, a nie firmy, której istnienie na rynku za jakiś czas nie jest pewne, l co istotne - produktu takiego samego, jaki firma oferuje klientom w Europie Zachodniej, nie zaś jego uboższej lub uproszczonej wersji.

po drugie - gwarancja zakupu kompletnej kotłowni od jednego renomowanego dostawcy. Odpowiednio dobrana, kompletna kotłownia z "jednej ręki" od firmy Buderus jest gwarancją długowieczności i jakości oraz atrakcyjnej ceny, w przeciwieństwie do tzw. "kotłowni-składaków", w których poszczególne elementy pochodzą od różnych dostawców i producentów, co nie sprzyja zarówno gwarancji funkcjonowania kotłowni, jak i rynkowym cenom.

po trzecie - gwarancja wysokiej jakości, a ta w przypadku urządzeń z logo Buderus jest wzorcowa. Użytkownicy podczas długoletniej eksploatacji produktów marki Buderus przekonają się, że warto zainwestować w niezawodny komfort cieplny, który można dopasować do indywidualnych potrzeb i upodobań domowników.

po czwarte - gwarancja atrakcyjnej ceny, która sprawia, że wielu klientów wręcz dziwi się, że produkt markowy o tak wysokiej jakości może kosztować tak niewiele. Nic w tym dziwnego - od początku działalności w Polsce koncern Buderus tak kształtuje swoją ofertę, aby markowe systemy grzewcze o wysokiej i sprawdzonej jakości dostępne były inwestorom po korzystnych cenach. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo Buderus sprzedaje w Polsce produkty takie same, jakie nabywają inwestorzy w Europie Zachodniej. Im więcej domów i mieszkań ogrzewają nowoczesne urządzenia grzewcze, tym czystsze jest nasze środowisko naturalne, a oszczędna eksploatacja produktów z logo Buderus gwarantuje większą opłacalność poczynionej inwestycji.

Wybierając kocioł grzewczy zwracamy zatem uwagę na relacje cenowe oferowanych urządzeń oraz ich jakość wykonania i funkcjonowania, l zadajemy sobie przy tym pytanie: czy najlepszy na rynku kocioł grzewczy musi być jednocześnie najdroższy? Planując rozkład pomieszczeń w budowanym domu lub mieszkaniu wydzielamy miejsce na urządzenia grzewcze. Chcemy, aby zajmowały one jak najmniej powierzchni użytkowej, a ich nowoczesny wygląd był dodatkowym, ciekawym elementem tworzącym charakter i wystrój wnętrza. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku, jak również przy modernizacji lub wymianie systemu grzewczego, jest montaż - w zależności od wielkości domu - kotłowni gazowej Logano G124, Logano G134 lub Logano G234, które są synonimem znakomitej jakości produktów koncernu Buderus. Zarówno Logano G124, Logano Gl 34, jak i Logano G234 zapewnią użytkownikom maksymalnie wysoki komfort cieplny oraz ekonomiczną, funkcjonalną i niezawodną pracę instalacji centralnego ogrzewania (c.o.). Użyty do produkcji tych kotłów specjalny, opatentowany przez koncern, typ żeliwa szarego gwarantuje pełną satysfakcję z użytkowania systemu grzewczego przez długie lata. Warto w tym miejscu dodać, że w porównaniu do tradycyjnych kotłów naściennych okres użytkowania kotłowni żeliwnych będzie z pewnością dłuższy.

Program sprzedaży kotłów grzewczych marki Buderus obejmuje trzy serie: podstawową - Economy, podwyższonej jakości - Classic i najwyższej jakości dla najbardziej wymagających Excellent.

Seria Economy dotyczy kotłów naściennych, nie obejmuje żeliwnych kotłów grzewczych.

Seria Classic to urządzenia o wysokiej, sprawdzonej jakości koncernu Buderus, realizujące prawie wszystkie wymagania ich użytkowników, wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych technologii, dostępne po atrakcyjnych cenach.

Seria Excellent to urządzenia o najwyższej, sprawdzonej jakości koncernu Buderus dla najbardziej wymagających, realizujące maksymalne wymagania ich użytkowników, wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wszyscy wiemy, jak wielką przyjemność sprawia idealne ciepło w mieszkaniu, odpowiadające indywidualnym potrzebom każdego z nas. Nowoczesny i komfortowy sposób ogrzewania mieszkań i domów, zapewniający możliwość dowolnego regulowania temperatury w pomieszczeniach nie jest dzisiaj czymś szczególnym i bardzo drogim. Inwestorzy poszukujący niezawodnego systemu grzewczego często muszą dokonać wyboru spośród wielu producentów oferujących swoje produkty na polskim rynku. Dlaczego zatem tak wielu klientów decyduje się na zakup urządzeń grzewczych marki Buderus?

ul. Pstrowskiego 12, 10-049 Olsztyn, tel/fax (089) 535 95 42, rytex@rytex.olsztyn.pl